Evaluare nationala

Rezultatele celei de-a doua generatii de clasa a VIII-a:

FELICITARI

PROMOTIeI DE ABSOLVENTI AI SCOLII SI PROFESORILOR NOSTRI !

Rezultatele obtinute de absolventii clasei a VIII a TEAM la Evaluarea Nationala – iunie 2014 si repartizarea la licee

Nr Crt

Nume elev

Lb. si literatura romana

Matematica

Media generala obtinuta la Evaluarea Nationala

Media de admitere la liceu

Admis la

1.

STOIEAN TUDOR ANDREI

9.85

10.00

9.92

9.94

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Matematica – Informatica

2.

PANAIT VLAD CRISTIAN

9.65

10.00

9.82

9.86

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Matematica – Informatica

3.

BADULESCU DAN ANDREI

9.55

10.00

9.77

9.82

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Matematica – Informatica

4.

ROSU PETRU

9.65

9.80

9.72

9.79

Colegiul National "Sfantul Sava"

Matematica – Informatica

5.

DIMA ANDREEA

9.20

10.00

9.60

9.70

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Matematica – Informatica

6.

GIRBESCU DANIEL MATEO

9.3

10.00

9.65

9.72

Colegiul National "Sfantul Sava"

Matematica – Informatica

7.

RUICAN DIANA MARIA

9.65

9.65

9.65

9.73

Colegiul National "Sfantul Sava"

Matematica – Informatica

8.

SCHITELEA SARA MARIA

9.25

9.80

9.52

9.56

Colegiul National Bilingv "George Cosbuc"

Matematica – Informatica / limba engleza

9.

IVANUS CEZARA ISABELA

9.55

9.40

9.47

9.56

Colegiul National "Gheorghe Lazar"

Filologie / Limba Romana

10.

DUMITRU RADU CALIN

8.95

9.50

9.22

9.40

Colegiul National "Gheorghe Sincai"

Matematica – Informatica

11.

ANGHEL ANA HRISTINA

9.65

8.70

9.17

9.32

Colegiul National Bilingv "George Cosbuc"

Matematica – Informatica / Limba Engleza

12.

NEDELEA ANDRA ROXANA

9.05

9.30

9.17

9.20

Colegiul National "Spiru Haret"

Stiinte sociale

13.

DEMONTE MARIA

9.15

8.90

9.02

9.25

Colegiul National Bilingv "George Cosbuc"

Filologie /Limba Engleza

14.

POPESCU ALEXANDRU GABRIEL

8.70

9.55

9.12

9.25

Colegiul National "Gheorghe Sincai"

Filologie / Limba Romana

15.

POPESCU ANDREEA FLAVIA

8.70

8.45

8.57

8.80

Colegiul National "Elena Cuza"

Filologie / Limba Engleza

16.

OZTAYSI MELISA

9.05

8.70

8.87

9.06

Scoala Americana

17.

FILIP MIHAI COSMIN

5.95

6.65

6.30

6.98

Liceul tehnologic "Sf. Antim Ivireanu"

Turism si alimentatie

Rezultatele primei generatii de clasa a VIII-a:

FELICITARI

PRIMEI PROMOTII DE ABSOLVENTI AI SCOLII SI PROFESORILOR NOSTRI !

Rezultatele obtinute de absolventii clasei a VIII a Dolphins la Evaluarea Nationala – iunie 2013

Nume, prenume

absolvent

Nota obtinuta la proba de limba si literatura romana

Nota obtinuta la proba de matematica

Media generala obtinuta la Evaluarea Nationala

GAVRILESCU ANA

10

10

10

GRECU CALIN

10

10

10

MARIN VICTOR

10

10

10

KHAMIS NUR

9,85

10

9,92

TREEROIU DIANA

9,80

10

9,90

IONESCU VLAD

9,70

10

9,85

GARZON FLORIN

9,40

10

9,70

DUMITRU ALEXANDRU

9,65

9,40

9,52

IORDACHE ALEXANDRU

9,00

9,95

9,47

SAVU ALBERTO

8,65

9,90

9,27

DUMITRESCU IONUT

8,30

9,85

9,07

GHEORGHIU PAUL

8,35

9,45

8,90

BULAT FABRIZIO

6,70

8,05

7,47