Evaluare nationala

FELICITĂRI 

CELEI DE-A CINCEA PROMOȚII DE ABSOLVENȚI AI ȘCOLII ȘI PROFESORILOR NOȘTRI !

Rezultatele obținute de absolvenții clasei a VIII a - Champions la Evaluarea Națională – iunie 2017 și repartizarea la licee

Nr. Crt.

Nume și prenume elev

Media de admitere la liceu

Admis la...

1.

APETREI RALUCA - ANDREEA

9,83

Colegiul Național "Spiru Haret"

Științe Sociale

2.

BĂLĂNICĂ ANDREI

9.87

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

3.

CĂPLESCU DAVID

9.75

Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"

Științe Sociale

4.

DUMITRU MIHAI ȘTEFAN

9.84

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

5.

GÎRBESCU ILIE ALEXANDRU

9.71

Colegiul Național "Grigore Moisil"

Matematică – Informatică

6.

IORDACHE MIHAI BOGDAN

9.91

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

7.

MIHALACHE SARA MARIA

10.00

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

8.

MONORANU ANDREEA

9.98

Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"

Matematică – Informatică

9.

OZTAYSI DENIZ

9.74

American International School of Bucharest

10.

PĂUN RĂZVAN TUDOR

9.92

Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"

Științe ale Naturii

11.

POPESCU ȘTEFAN ALEXANDRU

9.96

Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"

Științe ale Naturii

12.

TĂNASE DARIA ALEXANDRA

9.91

Colegiul Național "Spiru Haret"

Științe Sociale

13.

VOINEA ALEXANDRU VICTOR

9.86

Colegiul Național "Grigore Moisil"

Matematică Informatică

FELICITĂRI 

CELEI DE-A PATRA PROMOȚII DE ABSOLVENȚI AI ȘCOLII ȘI PROFESORILOR NOȘTRI !

Rezultatele obținute de absolvenții clasei a VIII a - Sparks & Butterflies la Evaluarea Națională – iunie 2016 și repartizarea la licee

Nr. Crt.

Nume și prenume elev

Media de admitere la liceu

Admis la...

1.

BACIU RADU GEORGE

10

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

2.

BĂZĂVAN ALEXANDRU

9.71

Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"

Matematică – Informatică

3.

CANTEMIR MĂDĂLINA ELENA

9.81

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

4.

CHIRIAC OCTAVIAN ANDREI

9.53

Colegiul Național "Grigore Moisil"

Matematică – Informatică

5.

CIUREA ADRIAN MIHAI

9.92

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

6.

COMAN MARA ALEXANDRA

8.55

Liceul Teoretic "Ion Barbu"

Filologie

7.

CONSTANTIN SARA DENISA

9.39

Colegiul Național "Spiru Haret"

Științe sociale

8.

CRAIU ALEXANDRU

9.63

Colegiul Național "Ion Creangă"

Matematică – Informatică

9.

DOBRE ARMIN VICTOR

9.25

Colegiul Național "I.L. Caragiale"

Matematică – Informatică

10.

DRACOPOL MARIA ALEXANDRA

9.73

Colegiul Național "Spiru Haret"

Științe Sociale

11.

DUMITRESCU AMALIA MARIA

9.81

Colegiul National "Grigore Moisil"

Matematică – Informatică

12.

DUMITRESCU ANDREI CRISTIAN

8.53

Liceul Bilingv "Miguel de Cervantes"

Filologie

13.

DUMITRU BIANCA ANA MARIA

9.57

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Filologie

14.

FLOREA ALEXANDRU DANIEL

9.62

Colegiul Național "Spiru Haret"

Matematică - Informatică

15.

GAZI RUYA

9.96

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

16.

GUNESCU VLAD MATEI

9.67

Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"

Filologie

17.

KHAMIS SHADI

8.02

Liceul teoretic "Eugen Lovinescu"

Matematică - Informatică

18.

MEZEI EMMA ALEXANDRA

9.27

Colegiul Național "Grigore Moisil"

Filologie

19.

MIHAI THEODORA

9.11

Școala Centrală

Matematică - informatică

20.

MOGA DAVID

9.55

Colegiul Național "Spiru Haret"

Matematică - Informatică

21.

NEACȘU VLAD ANDREI

9.26

 Colegiul Național "Grigore Moisil" 

Științele Naturii

22.

NEAGU MIRCEA IOAN

8.69

 Liceul Teoretic Internațional de Informatică București

23.

PESCARU ALBERTO CRISTIAN

8.99

 Liceul Bilingv "Miguel de Cervantes"

Matematică - Informatică

24.

PETRESCU ANDREI BOGDAN

9.57

Colegiul Național "Spiru Haret"

Matematică - Informatică

25.

POPESCU JEAN RADU

9.88

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

26.

RANDJAK PETRU

9.75

 Colegiul Național "Spiru Haret"

Matematică - Informatică

27.

RISTEA BIANCA INGRID

9.57

 Colegiul Național "Spiru Haret"

Matematică - Informatică

28.

SARFARAZIAN SAMIRA

8.57

 Liceul Bilingv "Miguel de Cervantes"

Filologie

29.

TĂNASE IOANA TEODORA

9.81

Școala Europeană

30.

TĂNĂSESU ALEXANDRU ANDREI

9.57

 Colegiul Național "Gheorghe Șincai"

31.

VĂRZARU RALUCA ALEXANDRA

8.59

 Liceul Teoretic "Ion Barbu"

Filologie

 

FELICITĂRI 

CELEI DE-A TREIA PROMOȚII DE ABSOLVENȚI AI ȘCOLII ȘI PROFESORILOR NOȘTRI !

Rezultatele obținute de absolvenții clasei a VIII a - BUSY BEES & MUSKETERS la Evaluarea Națională – iunie 2015

Nr. Crt.

Nume și prenume elev

Notă limba și literatura română

Notă matematică

Medie generală obținută la Evaluarea Națională

1.

ANGHEL ȘTEFAN ALEXANDRU

8.35

5.25

6.80

2.

CĂLIN GABRIEL DANIEL

8.60

8.90

8.75

3.

CORNEA ANDREI

9.55

9.80

9.67

4.

CORNEA ȘTEFAN

8.85

8.30

8.57

5.

COSTIN GEORGE TUDOR

9.35

9.75

9.55

6.

DAVID ERIN GABRIELA

9.65

9.35

9.50

7.

DEMONTE IOANA

9.50

8.55

9.02

8.

DIMA ALEXANDRU

9.15

9.50

9.32

9.

DINCULESCU ALEXANDRU SORIN

8.85

8.05

8.45

10.

DUMITRU BIANCA ANA MARIA

9.70

8.90

9.30

11.

GAVRILESCU ADRIAN CĂLIN

6.85

8.85

7.85

12.

HEMADE HASSAN

5.95

7.60

6.77

13.

HEMADE HUSSEIN

6.10

6.15

6.12

14.

IANCU DENISA IONELA

9.75

9.55

9.65

15.

MANU COSMIN ALEXANDRU

7.25

7.35

7.30

16.

MATEI MARIA ALEXANDRA

9.65

9.60

9.62

17.

NICOLĂESCU VLAD IOAN

9.45

10.00

9.72

18.

POPESCU DIANA ANDREEA

9.75

9.80

9.77

19.

SOREATA BRIANA MARIA

9.60

10.00

9.80

20.

ȘERBAN SABIN NICOLAE

8.90

8.55

8.72

21.

ȘUȘU ANDREI COSTIN

8.35

6.95

7.65

22.

TĂTARU CRISTIAN

7.25

8.05

7.65

FELICITĂRI 

CELEI DE-A DOUA PROMOȚII DE ABSOLVENȚI AI ȘCOLII ȘI PROFESORILOR NOȘTRI !

Rezultatele obținute de absolvenții clasei a VIII a - TEAM la Evaluarea Națională – iunie 2014 și repartizarea la licee

Nr. Crt.

Nume și prenume elev

Media de admitere la liceu

Admis la...

1.

STOIEAN TUDOR ANDREI

9.94

Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"

Matematică – Informatică

2.

PANAIT VLAD CRISTIAN

9.86

Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"

Matematică – Informatică

3.

BĂDULESCU DAN ANDREI

9.82

Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"

Matematică – Informatică

4.

ROȘU PETRU

9.79

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

5.

DIMA ANDREEA

9.70

Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"

Matematică – Informatică

6.

GÎRBESCU DANIEL MATEO

9.72

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

7.

RUICAN DIANA MARIA

9.73

Colegiul Național "Sfântul Sava"

Matematică – Informatică

8.

SCHITELEA SARA MARIA

9.56

Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc"

Matematică – Informatică / Limba Engleză

9.

IVĂNUȘ CEZARA ISABELA

9.56

Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"

Filologie

10.

DUMITRU RADU CĂLIN

9.40

Colegiul Național "Gheorghe Șincai"

Matematică – Informatică

11.

ANGHEL ANA HRISTINA

9.32

Colegiul National Bilingv "George Coșbuc"

Matematică – Informatică / Limba Engleză

12.

NEDELEA ANDRA ROXANA

9.20

Colegiul Național "Spiru Haret"

Științe sociale

13.

DEMONTE MARIA

9.25

Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc"

Filologie /Limba Engleză

14.

POPESCU ALEXANDRU GABRIEL

9.25

Colegiul Național "Gheorghe Șincai"

Filologie

15.

POPESCU ANDREEA FLAVIA

8.80

Colegiul Național "Elena Cuza"

Filologie / Limba Engleză

16.

OZTAYSI MELISA

9.06

Școala Americană

17.

FILIP MIHAI COSMIN

6.98

Liceul tehnologic "Sf. Antim Ivireanu"

Turism și alimentație

FELICITĂRI 

PRIMEI PROMOȚII DE ABSOLVENȚI AI ȘCOLII ȘI PROFESORILOR NOȘTRI !

Rezultatele obținute de absolvenții clasei a VIII a - DOLPHINS la Evaluarea Națională – iunie 2013

Nr. Crt.

Nume și prenume elev

Notă limba și literatura română

Notă matematică

Medie generală obținută la Evaluarea Națională

1.

GAVRILESCU ANA

10.00

10.00

10.00

2.

GRECU ANDREI CĂLIN

10.00

10.00

10.00

3.

MARIN VICTOR

10.00

10.00

10.00

4.

KHAMIS NUR

9.85

10.00

9.92

5.

TREEROIU DIANA

9.80

10

9.90

6.

IONESCU VLAD

9.70

10.00

9.85

7.

GARZON FLORIN

9.40

10

9.70

8.

DUMITRU ALEXANDRU

9.65

9.40

9.52

9.

IORDACHE ALEXANDRU

9.00

9.95

9.47

10.

SAVU ALBERTO

8.65

9.90

9.27

11.

DUMITRESCU IONUȚ

8.30

9.85

9.07

12.

GHEORGHIU PAUL

8.35

9.45

8.90

13.

BULAT FABRIZIO

6.70

8.05

7.47