Rezultate Evaluare în educatie – limba română

Rezultate Evaluare în educatie - limba română

Etapa a II-a, 28 februarie

Clasa pregatitoare

1.MURESAN RUXANDRA 100p de la Scoala nr 169

2.NITA LUCA 98p

3TUDOR TEEA 98p

Clasa I

1.BINBUGA KENAN 100p

2.CIOBOATA RUSE MARIA 100p

3.DOBRE NORIS 100p

4.GHEORGHE MARIA 100p

5.SOSAI MARIA 100p

6.UNGUREANU EVA 100p

7.VASU VICTOR 100p de la Scoala nr. 197

8.POROJNICU ILINCA 99p

9.PREDA MIHNEA 99 p de la Scoala Sf. Andrei

10.ZURAC RARES 99p

11.BELECA ALEXANDRU 98p

12.BADIC DAVID 97p

13.DOBRIN LUCA 97p

14.BURLACU RARES 96 p de la Scoala Sf. Andrei

15.ENE CIPRIAN 96p

16.IONESCU ANASTASIA 95p de la Scoala Sf. Andrei

17.CROITORU DARIUS 94p

18.PREDA IONUT 94p de la Scoala Sf. Andrei

19.CONSTANTIN ANTONIA 93p

20.MIHAI IULIA 93p

21.CALIN ALICE 92p

22.CODOREAN MARIA 91p

23.DOBRE NOEMI 89p

Clasa a II-a

1.MIHAI ALEXANDRA 99p

2.VAMAN ALEXIA 99p

3.ROMAN LUCA 98p

4.TUDOR FLAVIUS 97 p

5.STAN MARIA 96p

6.STEFANESCU ALEXANDRA 96p

7.POPESCU TUDOR 95p

8.CONSTANTINESCU TIMEEA 94p

9.FLORIAN-HAIDA SOFIA 94p

10.TATARU ALEXIA 94p

11.MORUZ DAVID 93p

12.CRANGUS CALIN 92p

13.GUIA ADELA 91p

14.STOIEAN ILINCA 90p

15.ALEXESCU RARES 89p

16.ARAPALEA ANDREI 87p

17.ARAPALEA MIHNEA 75p

Clasa a III-a

1. CONSTANTIN DARIA 100 P

2. IORDACHE TUDOR 100 P

3. BACIU RUXANDRA 99 P

4. DARABAN VICTOR 99 P

5. RĂDUCANU IARINA 99 P

6. ŞTEFAN AMALIA 99 P

7. TĂNASE MARA 99 P

8. MEDINŢU MARA 98 P

9. MIREA VINETTE CLARA 98 P

10. MUREŞAN MIHNEA 98 P – ŞCOALA NR.169

11. SPĂTARU VLAD 98 P

12. BUZOIANU ALEXIA 97 P

13. IACUBOVICI MATEI 97 P

14. FLOREA ANDA 96 P

15. BĂDICA CĂLIN 95 P

16. DUMITRU FLAVIA 95 P

17. CONSTANTIN ISABELA 93 P - ŞCOALA NR.174

18. DINU IOANA 93 P - ŞCOALA NR.70

19. SANDA ANAIS 92 P

20. AMZULESCU MIHAI 91 P

21. POPESCU MARA 91 P

22. BALABAN DELIA 86 P

23. PREDA DARIA- MARIA 85 P – de la Scoala Sf. Andrei

24. MARINESCU MARIA 84 P

25. STĂNESCU MARIA 84 P

26. PRUNĂ ALEXANDRU 81 P

27. ŞTEFAN VASILE 80 P

Clasa a IV-a

1.TUFEANU ERICA 99p

2.SERBANESCU SERGIU 98p

3.DUMITRASCU TUDOR 97p

4.TIMARU RUXANDRA 97p de la Scoala 280

5.RANDJAK IULIA 96p

6.NAHORNIAC LUCA 95p

7.CONSTANTIN TEODORA 94p

8. DOBRIN DAVID 93p

9.MURAFA ANDREI 93p

10.BAZAVAN RUXANDRA 92p

11.BALAS VLAD 92p de la Liceul ,,Eugen Lovinescu’’

12.BALABAN RARES 90p

13.GUBAVU CAROLINA 90p

14.BATSCHI DARIA 89p

15.MARINESCU MARA CATINCA 88p de la Scoala Sf. Andrei

16.MERLA COSMIN 88p

17. MARGARIT ANDREI 85p

18.FITCAL IRINA MARIA 84p de la Scoala Sf. Andrei

19.CHELU ELENA 83p de la Scoala Sf. Andrei

20.SOARE ALEXANDRU 83p

21.HALANGA CIPRIAN 82p

22.LAZAR IOANA 82p de la Scoala Sf. Andrei

23.POPA ILINCA 81p

24.MOISE MIHNEA 81p

25.SOCOL ALEXIA 81p Scoala Sf. Andrei