Premiere Vis de Craciun

Premiere

Concursul naţional de creaţie plastică Vis de Crăciun

Ediţia a II-a, Decembrie 2014 – Ianuarie 2015

Locul

Secţiune

Nivel

Nume

Şcoală

I

Decoraţiuni Preşcolar
Primar Roşu Ştefan

Niţă Lăcrămioara

Andrei Diana

Nica Andreea- Fausta

Popa David

Linzing Ioana

Patrick Şeitan

Carla Maria Rossi

Gură Bianca Elena

Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Mediaş

Şcoala gimnazială nr 1 Ghimpaţi

Şcoala gimnazială nr 1 Ghimpaţi

Şcoala gimnazială Andrei Mureşanu Ploieşti

Liceul tehnologic Mihai Viteazul Constanţa

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala germană Bucureşti

Şcoala nr. 11 Bucureşti

Şcoala gimnazială nr. 1 Oneşti

Gimnaziu Anghelescu Petruţ

Tudosoiu Silvia

Alpetrii Valentin

Stănescu Alexandra

Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Mediaş

Şcoala gimnazială Viceamiral Ioan Murgescu

Şcoala gimnazială Viceamiral Ioan Murgescu

Şcoala nr. 10 Bucureşti

Liceu Costan Iulia

Cristea Ana Maria

Radu Irina

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul economic Ion Ghica Târgovişte

Felicitări Preşcolar Proteasa Adelina

Mega Ianis

Croitoru Alexandra

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Primar Dumitru Adrian

Maximiuc Viviana

Popa Ilinca

Moruz David

Liceul tehnologic Areta Teodorescu

Şcoala gimnazială Al.I.Cuza Roman

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Gimnaziu Drăgan Gianina Gabriela

Sulică Ioana

Mihaiu Maria

Teodorescu Andrei

Gafu Sorana

Vasile Maria

Colegiul naţional Enăchiţă Văcărescu

Liceul tehnologic special Ion Teodorescu Slobozia

Şcoala gimnazială nr 16 Constanţa

Şcoala gimnazială nr 16 Constanţa

Palatul copiilor Piatra Neamţ

Şcoala Pro Ingenio

Liceu Ganea Andreea

Leonida Marian

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Colegiul tehnic Gheorghe Asachi Bucureşti

Pictură/ Desen Preşcolar Năstase Arta

Deaconu David

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Primar Tudor Eduardo

Ganea Petru

Buzea Daria Ştefania

Onofrei Gabriela

Nagy Medeea

Stănescu Mihnea

Iorga Giulia

Vişteanu Antonia

Calancea Gabriela

Dascălu Matei

Constanda Livia Cristina

Stănescu Maria

Porojnicu Ilinca

Guia Adela

Repede Maria

Clubul copiilor Oneşti

Clubul copiilor Oneşti

Şcoala gimnazială Aurel Vlaicu Feteşti

Şcoala B.P.Haşdeu Iaşi

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Liceul tehnologic Sf. Antim Ivireanu Bucureşti

Şcoala gimnazială Basarab I

Centrul judeţean de cultură şi artă Buzău

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Gimnaziu Luţă Alexandra

Gărăoiu Ioana

Barabas Botond

Haranguş Flaviu

Vasile Maria

Neamţu Andrei

Şcoala gimnazială Viceamiral Ioan Murgescu

Clubul copiilor Victoria

Şcoala gimnazială Traian Târnăveni

Lic. T. Petru Maior/ Şc. Gimnazială nr. 1 Gherla

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala gimnazială nr. 39 Bucureşti

Liceu

II

Decoraţiuni Preşcolar Brişit Ana- Maria

Lupu Cezar

Sichici Rebeca

Boroş Ştefania

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Liceul tehnologic transporturi auto Timişoara

Asociaţia Bellart Atelier Creativ

Primar Laiu Andra

Husariu Anca

Gavriloae Ştefan

Palatul copiilor Piatra Neamţ

Palatul copiilor Piatra Neamţ

Şcoala gimnazială Grumăzeşti

Gimanziu Tiuca Maria Daniela Şcoala gimnazială Avram Iancu Târnăveni
Liceu
Felicitări Preşcolar Enuş Antonia

Lascău Iulia Gabriela

Pop Maria Teodora

Pop Denisa Florina

Ispas Nicholas

Manole Radu

Pavel Alessandra

Oţeleanu Maria

Oancea Nicolas

Neacşu Andrei

Pasmangiu Sofia

Marin Teodora

Toma Nicoleta

Grădiniţa Happy Planet Kids

Colegiul Tehnic nr. 1 Bihor

Colegiul Tehnic nr. 1 Bihor

Colegiul Tehnic nr. 1 Bihor

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa M.Ap.N. nr. 2

Primar Bogdan Negicu Gabriel

Gaftan Robert

Roşca Ionuţ

Piroş Oana- Ştefania

Bozianu Marius

Micu Daniela Ariana

Constantinescu Timeea

Tătaru Alexia

Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Mediaş

C.S.E.I. Maicăneşti

Liceul tehnologic Areta Teodorescu

Şcoala gimnazială Viceamiral Ioan Murgescu

Clubul copiilor Oneşti

Şcoala gimnazială Avram Iancu Bucureşti

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Gimnaziu Sora Ecaterina

Dumitru Georgiana

Alpetrii Marinela

Voinea Clara

Raicea Diana

Iacob Florina Luminiţa

Florea Ana Cătălina

Liceul tehnologic special Ion Teodorescu Slobozia

Liceul tehnologic special Ion Teodorescu Slobozia

Şcoala gimnazială Viceamiral Ioan Murgescu

Şcoala gimnazială Viceamiral Ioan Murgescu

Şcoala gimnazială nr 16 Constanţa

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Palatul copiilor Piatra Neamţ

Liceu Coroja Maria

Mărginean Paula

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul tehnic Aiud

Pictură/ Desen Preşcolar Manole Teodora

Romaşcanu Raluca

Stanciu Alexandru

Scurtu Daniel

Gherghulescu Sabina

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa nr 33 Bucureşti

Grădiniţa nr 33 Bucureşti

Şcoala gimnazială Vasile Scurtu Parva

Grădiniţa Happy Planet Kids

Primar Cheles Giorgio

Ghioc Cosmina Nicoleta

Condureanu Bianca

Berea Codrin

Eftimiu Oana

Staicu Bianca

Bejenaru Cosmin

Vlad Ioana Alexia

Doană Mara Elena

Mihaleşcu Andra

Boicu Robert

Ştreangă Alexia Cristina

Bernat Matei

Mihălescu Laura

Susnovici Adriana

Cozaciuc Ioana

Bodnărescu Cristian

Pătrăucean Bianca

Diaconescu Agnes

Moldovan Emilian- Ştefan

Costache Manuela

Mihalache Maria

Florian Haida Sofia

Dăineanu Mihnea

Amzulescu Mihai

Ştefan Amalia

Constantin Daria

Palatul copiilor Brăila

Clubul copiilor Oneşti

Şcoala gimnazială Avram Iancu Bucureşti

Şcoala B.P.Haşdeu Iaşi

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala gimnazială Al.I.Cuza Roman

Şcoala gimnazială Al.I.Cuza Roman

Centrul judeţean de cultură şi artă Buzău

Centrul judeţean de cultură şi artă Buzău

Centrul judeţean de cultură şi artă Buzău

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Gimnaziu Cimpoeru Gheorghe

Porţan Antonia

Munteanu Sara

Iancu Bianca

Mihalache Sara

Năstase Rareş

Vatamaniuc Alex

Gherghina Maria Evelina

Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Mediaş

Colegiul naţional Octavian Goga

Şcoala gimnazială nr 197 Bucureşti

Şcoala gimnazială Lucian Grigorescu Medgidia

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala gimnazială nr. 39 Bucureşti

Liceu Horvath Andrea

Vereş Costinel

Liceul vocaţional pedagogic Nicolae Bolcaş Beiuş

Şcoala Al. I.Cuza Brăila

 

III

Decoraţiuni Preşcolar Miu Ania

Panczi Patricia

Toma Darius

Bozianu Irina

Petre Ianis- Alexandru

Smadu Teodora

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Liceul tehnologic transporturi auto Timişoara

Grădiniţa PP nr 4 Târnăveni

Clubul copiilor Oneşti

Clubul copiilor Oneşti

Grădiniţa cu PP Scorniceşti

Primar Ungur Andreea

Muşat Alina Mariana

Szilagyi Henrietta

Toader Patrick

Arsene Mădălina

Blănariu Giulia

Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Mediaş

Liceul tehnologic Mihai Viteazul Constanţa

Şcoala gimnazială Lopadea Nouă

Colegiul naţional Traian Lălescu Reşiţa

Şcoala gimnazială Grumăzeşti

Colegiul Tehnic Petru Rareş Bucureşti

Gimnaziu Ciudin Mihaela

Faur Vlad

Pituţ Maria Teodora

Gherasim Gabriel

Fuia Ioana

Palatul copiilor Piatra Neamţ

Şcoala gimnazială Dacia Oradea

Şcoala gimnazială Dacia Oradea

Asociaţia Bellart Atelier Creativ

Lic. T. Petru Maior/ Şc. Gimnazială nr. 1 Gherla

Liceu
Felicitări Preşcolar Constantin Natalia

Florea Bianca

Grecu Mihuţ

Ilie Ştefan

Năstase Arta

Olariu Mara

Gheorghiţa Patrick

Popescu Cezar

Bugeanu Lucia

Niţu Robert

Burcescu Daria

Timoftei Eva

Patoi Mihnea

Georgescu Carina

Maftei Natalia

Rusu Casian

Radu Sofia

Guzu Patrik

Dan Valentin

Radu Victor

Botnariuc Andrei

Dumitrescu Denisa

Bărbulescu Viviana

Stoian Raisa

Costache Ruxandra

Nicolescu Luca

Dumitru Andreea

Ungureanu Filip

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Liceul tehnologic transporturi auto Timişoara

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Scorniceşti

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa M.Ap.N. nr. 2

Grădiniţa M.Ap.N. nr. 2

Grădiniţa M.Ap.N. nr. 2

Grădiniţa M.Ap.N. nr. 2

Primar Damiean Ionuţ

Supţirelu Florin

Pavăl Alexandru

Hodovici Vanessa

Dumitrache Adina

Crânguş Călin

Liceul tehnologic Areta Teodorescu

CŞEI Făgăraş

Şcoala gimnazială Aurel Vlaicu Feteşti

Colegiul naţional Traian Lălescu Reşiţa

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala Pro Ingenio

Gimnaziu Mincu Eduard Gabriel

Dragu Daniela

Iordache Ionuţ

David Alexandra

Ion Alexandru Daniel

Orăşan Robert

Lazăr Antonia

Colegiul naţional Enăchiţă Văcărescu

Liceul tehnologic special Ion Teodorescu Slobozia

Liceul tehnologic special Ion Teodorescu Slobozia

Liceul tehnologic special Ion Teodorescu Slobozia

Şcoala gimnazială specială nr. 2 Bucureşti

Colegiul naţional Mircea Eliade Reşiţa

Colegiul naţional Mircea Eliade Reşiţa

Liceu Sime Patricia

Răbulea Alina

Cetean Viorela

Tucaliuc Nicoleta

Ghenciu Simona

Liceul vocaţional pedagogic Nicolae Bolcaş Beiuş

Colegiul economic Dionisie Pop Martian Alba Iulia

Colegiul economic Dionisie Pop Martian Alba Iulia

Colegiul tehnic Gheorghe Asachi Bucureşti

Colegiul tehnic Gheorghe Asachi Bucureşti

Pictură/ Desen Preşcolar Fister Eduard

Vodă Giulia

Bărăţoiu Teodora

Luca Rareş

Grădiniţa cu PP nr 1 Abrud

Grădiniţa cu PP nr 1 Abrud

Grădiniţa PP Căsuţa poveştilor Piteşti

Grădiniţa PP Căsuţa poveştilor Piteşti

Primar Nicu Mara

Bumbeş Veronika

Hagiescu Adrian

Buzlea Vlad

Coşarcă Iulia

Tamaghone Samira

Vociuc Tania

Pajor Alexandru

Dascălu George

Feldorean Teodora

Bîrsan Mario

Dinka Levente

Buja Daniela

Burcuş Alexandra

Apostu Bianca

Pricop Roxana

Moisă Mihaela

Vasilică Ioana

Uţă Andrei

Panca Sebastian Ştefan

Nistor Dragoş

Forray Rareş

Moloce Sbera Bogdan

Ianuş Maria

Grămadă Samuel

Băleanu Miriam

Banilievici Sebastian

Oroşanu Andreea

Ihnatiuc Cristiana

Confederat Miruna Ioana

Şcoala gimnazială Basarab I Curtea de Argeş

Şcoala gimnazială Basarab I Curtea de Argeş

Clubul copiilor Victoria

Şcoala gimnazială nr 16 Oradea

Şcoala gimnazială Vasile Lucaciu Carei

Şcoala gimnazială Vasile Lucaciu Carei

Colegiul naţional Traian Lălescu Reşiţa

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Liceul tehnologic Sf. Antim Ivireanu Bucureşti

Liceul tehnologic Sf. Antim Ivireanu Bucureşti

Şcoala gimnazială Al.I.Cuza Roman

Şcoala gimnazială Al.I.Cuza Roman

Şcoala gimnazială Basarab I

Şcoala gimnazială Basarab I

Centrul judeţean de cultură şi artă Buzău

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Gimnaziu Băilă Robert

Boanţă Graţiela

Buchendrea Mădălina

Stroia Darius

Duţă Adrian

Badea Teodora

Lică Georgiana

Miu Florentina

Dumitrescu Gabriel

Stamatiade Tudor

Manu Claudia

Colegiul naţional Enăchiţă Văcărescu

Clubul copiilor Victoria

Şcoala gimnazială nr 197 Bucureşti

Şcoala gimnazială Traian Târnăveni

Şcoala gimnazială nr. 1 Dobreşti

Şcoala gimnazială Mărgineni Slobozia

Şcoala gimnazială Mărgineni Slobozia

Şcoala gimnazială Mărgineni Slobozia

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala Pro Ingenio

Şcoala gimnazială nr. 39 Bucureşti

Liceu Tal Alexandra Mihaela

Opincaru Ana- Maria

Liceul vocaţional pedagogic Nicolae Bolcaş Beiuş

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Menţiune

Decoraţiuni Preşcolar Anghel- Obretin Antonia

Diaconescu Maria Alexia

Constantin Samyra

Nae Călin Alexandru

Nicuale Bianca

Alexi Raveca

Motântan Beatriz

Tatar Casian

Vitan Raul

Rasol Mariana

Bălaşa Elisa

Ursa Alexia

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Şcoala gimnazială Vasile Scurtu Parva

Şcoala gimnazială Vasile Scurtu Parva

Grădiniţa PP nr 4 Târnăveni

Şcoala gimnazială Pavel Bordan Grădinari

Grădiniţa cu PP Scorniceşti

G.P.P. Prichindel Cugir

G.P.P. Prichindel Cugir

Primar Ciobanu Ştefania

Motfolea Teodor

George Răzvan

Şopârlă Darius

Tănase Florentina

Stratan Ionuţ

Ducai Denisa

Ştefan Vlad

Kiss Borbala

Szilagyi- Szekely Agnes

Szilagyi- Szekely Sofia

Mihai Antonia

Mareş Gabriel

Şcoala gimnazială nr 3 Mangalia

Palatul copiilor Piatra Neamţ

Liceul tehnologic Mihai Viteazul Constanţa

Liceul tehnologic Mihai Viteazul Constanţa

Liceul tehnologic Mihai Viteazul Constanţa

Liceul tehnologic Mihai Viteazul Constanţa

Asociaţia Bellart Atelier Creativ

Palatul copiilor Brăila

Şcoala gimnazială Lopadea Nouă

Şcoala gimnazială Lopadea Nouă

Şcoala gimnazială Lopadea Nouă

Colegiul Tehnic Petru Rareş Bucureşti

Colegiul Tehnic Petru Rareş Bucureşti

Gimnaziu Ciobanu Andreea Elena

Topai Patricia Maria

Bianu Ccristian George

Dinca Cristian Alexandru

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Şcoala gimnazială Dacia Oradea

Şcoala gimnazială specială nr. 2 Bucureşti

Şcoala gimnazială specială nr. 2 Bucureşti

Liceu Popa Alexandra

Ţicală Laura

Crişan Maria Daniela

Beldean Petruţa

Enache Cosmina

Popa Alexandra

Enache Cosmina

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul tehnic Dimitrie Dima Piteşti

Colegiul tehnic Dimitrie Dima Piteşti

Colegiul tehnic Dimitrie Dima Piteşti

Felicitări Preşcolar Arăţoaiei Patricia

Constantin Alin

Stoicescu Nicolae

Bătrâneanu Maria

Ciurea Natalia

Moise Alexandru

Lungu Lorena

Soldat Rebeca

Ghizdăvescu Ayan

Chiţu Claudiu

Georgescu Nicolas

Ghiţă Ciprian

Toma Ştefana

Sporea Giorgia

Năstase Gloria

Trifănescu Tara

Cernea Iulia

Vîlcea Lucian

Adam Andrei

Croitoriu Ianis

Năsui Andrei

Curea Călin

Dunca Maria

Muntean Erika

Anton Radu

Ioniţă Alexandru

Vardol Cristiana

Dumitrescu Patricia

Grădiniţa Happy Planet Kids

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa cu PP Albatros Năvodari

Grădiniţa PP nr 4 Târnăveni

Şcoala gimnazială Pavel Bordan Grădinari

Grădiniţa PP Căsuţa poveştilor Piteşti

Palatul copiilor Brăila

Grădiniţa Căsuţa Fermecată Craiova

Grădiniţa Căsuţa Fermecată Craiova

Colegiul naţional Mircea Eliade Reşiţa

Şcoala gimnazială Grumăzeşti

G.P.P. Prichindel Cugir

G.P.P. Prichindel Cugir

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa nr. 273

Grădiniţa M.Ap.N. nr. 2

Primar Covaci Moise

Vieru Ionuţ

Burcea Răzvan

Toader Tudor

Coca Luca

Floruţ Luana

Hele Adina

Bota Luca

Funaru Claudiu

Uţ Sebastian

Vladu Amalia

Iova Denisa

Sima Ioana Mădălina

Nicolae Daria

Tinică Teodora

C.S.E.I. Maicăneşti

C.S.E.I. Maicăneşti

Şcoala gimnazială nr 1 Ghimpaţi

Şcoala gimnazială nr 3 Mangalia

Şcoala gimnazială nr 3 Mangalia

Şcoala gimnazială nr 16 Oradea

Şcoala gimnazială nr 16 Oradea

Liceul teoretic Lucian Blaga Cluj Napoca

Liceul teoretic Lucian Blaga Cluj Napoca

Liceul teoretic Lucian Blaga Cluj Napoca

Şcoala gimnazială Sf Varvara Aninoasa

Şcoala gimnazială Sf Varvara Aninoasa

Şcoala gimnazială Aurel Vlaicu Feteşti

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Şcoala gimnazială nr. 4 Fraţii Popeea

Gimnaziu Avram Sorina

Constantinescu Vasilica

Cobzariu Gabriel

Constantinescu Vasilica

Caplan Andreea

Cobzariu Gabriel

Bărbulescu Mihaela

Popa Raluca

Chirea Mariana

Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Mediaş

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Şcoala gimnazială nr. 1 Dobreşti

Şcoala gimnazială Lucian Grigorescu Medgidia

Şcoala gimnazială Lucian Grigorescu Medgidia

Liceu Balint Georgiana

Zahar Rocsana

Gherman Diana

Florică Giorgiana

Iordache Daniela

Boteanu Bianca

Roşu Ana Maria

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Liceul tehnologic Mihai Viteazul

Colegiul economic Dionisie Pop Martian Alba Iulia

Colegiul tehnic Aiud

Colegiul tehnic Dimitrie Dima Piteşti

Colegiul tehnic Dimitrie Dima Piteşti

Colegiul tehnic Dimitrie Dima Piteşti

Pictură/ Desen Preşcolar Rîstei Cristian

Creţan Daria Andreea

Faur Denis Fabian

Nică Gheorghe Viorel

Miran Daria

Roman Alexandru

Ştefănescu Izabela

Nedelcu Ariana

Dovleac Isabela

Honciuc David

Antohe Vlad

Dumitrescu Mirela

Toma Ştefan

Pomoram Mara

Peterfi Alexandra

Sterca Mihnea

Dubleş Simina Daria

Grădiniţa cu PP nr 1 Abrud

Colegiul Tehnic Balş

Colegiul Tehnic Balş

Colegiul Tehnic Balş

Grădiniţa Floare Albastră Bucureşti

Şcoala gimnazială Pavel Bordan Grădinari

Grădiniţa Albă ca Zăpada şi piticii Popeşti Leordeni

Grădiniţa Albă ca Zăpada şi piticii Popeşti Leordeni

Grădiniţa Albă ca Zăpada şi piticii Popeşti Leordeni

Grădiniţa Albă ca Zăpada şi piticii Popeşti Leordeni

Grădiniţa Albă ca Zăpada şi piticii Popeşti Leordeni

Grădiniţa Albă ca Zăpada şi piticii Popeşti Leordeni

Grădiniţa PP nr. 32 Timişoara

Grădiniţa PP nr. 32 Timişoara

Grădiniţa PP nr. 32 Timişoara

G.P.P. Prichindel Cugir

G.P.P. Prichindel Cugir

Primar Calu Alexandru

Bărbulescu Vlad

Stănescu Sebastian Alexandru

Coculeasa Narcis

Grigore Lavinia Ramona

Rădoi Rucsandra

Ceapă Eduard Ştefan

Zănoagă Cristian

Vasile Cătălin Spiridon

Zahari Anabela

Mihalache Mihaela

Olaru Denis

Păsăilă Delia Maria

Chitic Diana- Maria

Popa Iulia

Bernard Matei

Filimon Elisabeta

Băleanu Miriam

Ciotău Alexandra

Confederat Miruna Ioana

Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Mediaş

Şcoala gimnazială Basarab I Curtea de Argeş

Şcoala gimnazială Andrei Mureşanu Ploieşti

Şcoala gimnazială Sf Varvara Aninoasa

Şcoala Al. I.Cuza Brăila

Şcoala gimnazială Avram Iancu Bucureşti

Şcoala gimnazială nr. 7 Galaţi

Şcoala gimnazială nr. 7 Galaţi

Şcoala gimnazială nr. 7 Galaţi

Şcoala gimnazială Vasile Lucaciu Carei

Şcoala gimnazială Al.I.Cuza Roman

Şcoala gimnazială Al.I.Cuza Roman

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Şcoala gimnazială M. Eminescu Rădăuţi

Gimnaziu Spătariu Valentin

Tacea Cristina

Bonica Ariadna

Andrei Alexia

Sonea Ieronim

Muntean Adrian

Gherman Alexandra

Nagy Nicolae

Fieraru Daniel

Păun Ionela Maria

Niţă Alexandru

Ene Daniela

Mămularu Cristina

Traşcă Alina

Colegiul naţional Octavian Goga

Şcoala gimnazială nr 197 Bucureşti

Şcoala gimnazială nr 197 Bucureşti

Şcoala gimnazială nr 197 Bucureşti

Şcoala gimnazială nr 197 Bucureşti

Şcoala gimnazială Traian Târnăveni

Şcoala gimnazială A.M.Guttenbrunn Zăbrani

Lic. T. Petru Maior/ Şc. Gimnazială nr. 1 Gherla

Şcoala gimnazială Teslui

Şcoala gimnazială Teslui

Şcoala gimnazială Teslui

Şcoala gimnazială Gh. Popescu Mărgineni

Şcoala gimnazială Gh. Popescu Mărgineni

Şcoala gimnazială Gh. Popescu Mărgineni

Liceu Teodorescu Adelina

Tudorie Amalia Roxana

Bărăscu Roxana

Preda Alexandru

Istrate Alexandra

Nănescu Irina Teia

Bratu Mariana

Sorescu Mario

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Colegiul naţional Alexandru Vlahuţă Rm- Sărat

Coordonator proiect,

Prof. Constantin Ioana

Profesor educaţie plastică,

Prof. Bălan Elena

Distribuie:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Postari asemanatoare

Te rugăm să completezi datele din acest formular, iar noi te vom contacta în timpul cel mai scurt.

Detalii despre elev
Informații părinte